درباره ما

13

درباره ما

شرکت فنی مهندسی فلات شرق پارثاوا (FSP Co.) با اتکا بر ایزد منان و نیروهای خلاق و جوان خود در کنار همکاری کادری مجرب، کارآزموده و متخصص در خصوص طراحی صنعتی و مشاور فنی، ساخت و اجرا، نصب و راه اندازی، تعمیرات و نگهداری و تامین تجهیزات و مواد در زمینه صنایع مختلف از جمله نفت، گاز، صنایع نیروگاهی، پالایشگاهی، پتروشیمی و همچنین کلیه صنایع زیربنایی فعالیت می نماید.

این شرکت برآن است تا از طریق مشارکت در پروژ های زیربنایی کشور و با استفاده از دانش فنی مهندسین با تجربه و جوان خود، گام در مسیر توسعه پایدار کشور نهاده و وظیفه خود در عمران و آبادانی ایران عزیزمان را ایفا کند. در حال حاضر فعالیت های فنی مهندسی شرکت فلات شرق پارثاوا به صورت تخصصی در امور مشاوره فنی مهندسی، طراحی صنعتی، ساخت انواع قطعات و تجهیزات کامپوزیتی و طراحی، تولید و توسعه پهپادهای عمود پرواز با کاربردهای گوناگون در صنایع مختلف می باشد.

این شرکت فعالیت خود را از سال 1393 آغاز نموده و با ايجاد فرهنگ كيفيت و رعایت اصول زيست محيطی در كليه امور نیروهای سازمان خود، در راستای استقرار سیستم مدیریت ایمنی بهداشت و محیط زیست حرفه ای (OHSAS)  بر مبنای استاندارد های بین المللی BS OHSAS 18001:2008 و همچنین استقرار سیستم مدیریت کیفیت براساس استاندارد ISO 9001:2008 هدايت نموده و با رعايت دقيق قوانين و مقررات حاکم بر اين صنعت،  اجرای ضوابط اين نظام و مديريت صحيح فرآيندها و نیز آگاهی از نحوه تعامل آنها و به کارگیری صحیح منابع، تمامی توان خود را معطوف به حفظ کيفيت ، ایمنی در فعالیت های خود و جلوگيری از آلودگی محيط زيست نموده و در اين راستا خط مشی یکپارچه سیستم های مدیریت سازمان را به شرح ذیل اعلام می دارد :

ما در تلاشیم که با بکارگیری تمام ظرفیت های انسانی ، امکانات و مدیریت خود با كيفيت ترين ، كم هزینه ترين و خوش قول ترين ارائه دهنده خدمات طراحی و مهندسی، ساخت و اجرا، خدمات بازرگانی و تامین کالا بوده و از منظر رضایت کارفرمایان در بین برترین ارائه دهنده اینگونه خدمات در کشور باشیم.

همکاران و کارفرمایان
پروژه های به اتمام رسیده
سرمایه گزاری های مشترک
پیشنهادات فنی مالی ارائه شده
Untitled-4

خدمات

شرکت فنی مهندسی فلات شرق پارثاوا (.FSP Co) به پشتوانه دانش فنی مهندسان خود امکان ارائه خدمات مشاوره در زمینه انتخاب و شناسایی صحیح مواد و طراحی روش ساخت و تولید قطعات و محصولات را دارد. بخش ساخت و تولید شرکت با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و مجموعه ای کامل و متنوع از ماشینهای ابزار سبک و سنگین ارائه دهنده خدمات و ساخت انواع قطعات صنعتی مطابق با تلورانسهای ابعادی و کیفی درخواستی می باشد.

واحد بازرگانی و تامین کالا این شرکت به واسطه ارتباطات گسترده خود با منابع تراز اول داخلی و خارجی، طیف وسیعی از تجهیزات و مواد مختلف را از شرکت های معتبر خارجی با برند های شناخته شده در کوتاه ترین زمان و با قیمت و شرایط رقابتی تامین نموده و افتخار دارد تا در زنجیره تامین مواد، تجهیزات و قطعات در کنار شرکت شما باشد.

گروه طراحی و مهندسی این شرکت با استفاده از مجموعه نرم افزار های مدرن و به روز طراحی مهندسی و نیز تحلیلی محاسباتی در کلیه مراحل سعی به طراحی بهینه محصول و رعایت کلیه استانداردها و الزامات مهندسی دارند. فرآیندهای نقشه کشی، نقشه برداری، انتخاب مواد اولیه، تدوین رویه های ساخت و تولید، تهیه نقشه های چون ساخت از این دسته فعالیت هاست که تحت نظارت متخصصان کارآزموده صورت می گیرد.

شرکت فنی مهندسی فلات شرق پارثاوا (FSP Co.) اولین و مجهزترین شرکت ارائه دهنده خدمات تخصصی بازرسی و تصویر برداری هوایی در صنایع مختلف نظیر نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاهی و نیروگاهی می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن انواع پهپاد های عمود پرواز آماده ارائه خدمات تخصصی بازرسی چمشی و ترموگرافی از انواع تجهیزات صنعتی در نقاط مرتفع، دور از دسترس و محیط های خطرناک می باشد.

 

دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت فنی و مهندسی فلات شرق پارثاوا (FSP Co.) با در اختیار داشتن نیروهای خلاق و جوان از میان فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های کشور در رشته های مهندسی شیمی، مکانیک، برق و الکترونیک، مواد و متالورژی می تواند پاسخگوی نیازهای فنی مهندسی شرکت های تولیدی و صنعتی باشد. ساخت قطعات، مهندسی معکوس، اندازه گیری و سایزینگ دقیق ، مدلسازی سه بعدی، تهیه نقشه های فنی، تهیه نقشه های ساخت، CAD/CAM/CAE، تحلیل داده ها و آنالیز اجزای محدود قطعات، ساخت نمونه پروتوتایپ به کمک فناوری چاپگرهای سه بعدی، تراشکاری CNC، ماشین کاری قطعات سبک و سنگین و طراحی و ساخت سازه های فلزی، خدماتی است که این شرکت ارائه می نماید.

 

شرکت فنی مهندسی فلات شرق پارثاوا (FSP Co.) به پشتوانه کادری مجرب و کارآزموده، متشکل از مدیران و کارشناسان بازنشسته صنایع نیروگاهی آماده انجام تعمیرات اساسی و نیمه اساسی تجهیزات صنایع مختلف از جمله صنایع نیروگاهی، پالایشگاهی و سایر صنایع زیربنایی می باشد. علاوه بر این، مجموعه فنی شرکت توانمندی بررسی تجهیزات فرسوده و بازسازی کامل آن ها در محل کارفرما و یا تعمیرگاه مرکزی شرکت را دارا می باشد.

ساخت و تولید
بازگانی
طراحی صنعتی
بازرسی هوایی
تحقیق و توسعه
تعمیرات و نگهداری