شرکت فنی مهندسی فلات شرق پارثاوا

شرکت بین المللی فنی مهندسی فلات شرق پارثاوا (FSP Co)، با برخورداری از تجربه، مهارت و دانش کارشناسان متخصص، یکی از موفق ترین پیمانکاران در صنعت کشور می باشد. این شرکت، تمامی خدمات پروژه ها را به روش طرح و ساخت EPC ، شامل تأمین مالی، مطالعات فنی و اقتصادی، برنامه ریزی، کنترل و مدیریت پروژه ها، خدمات مهندسی، تدارکات تجهیزات، بازرسی فنی، نصب تجهیزات، مدیریت اجرا، نظارت عالی و کارگاهی، راه اندازی و خدمات دوره ی تضمین طرح های صنعتی را با گسترده ترین حدود خدمات ارائه می نماید.

خدمات ساخت و تولید

شرکت فنی مهندسی فلات شرق پارثاوا (.FSP Co) به پشتوانه دانش فنی مهندسان خود امکان ارائه خدمات مشاوره در زمینه انتخاب و شناسایی صحیح مواد و طراحی روش ساخت و تولید قطعات و محصولات را دارد. بخش ساخت و تولید شرکت با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و مجموعه ای کامل و متنوع از ماشینهای ابزار سبک و سنگین ارائه دهنده خدمات و ساخت انواع قطعات صنعتی مطابق با تلورانسهای ابعادی و کیفی درخواستی می باشد.

خدمات طراحی صنعتی و مهندسی

گروه طراحی و مهندسی این شرکت با استفاده از مجموعه نرم افزار های مدرن و به روز طراحی مهندسی و نیز تحلیلی محاسباتی در کلیه مراحل سعی به طراحی بهینه محصول و رعایت کلیه استانداردها و الزامات مهندسی دارند. فرآیندهای نقشه کشی، نقشه برداری، انتخاب مواد اولیه، تدوین رویه های ساخت و تولید، تهیه نقشه های چون ساخت از این دسته فعالیت هاست که تحت نظارت متخصصان کارآزموده صورت می گیرد.

خدمات بازرگانی

واحد بازرگانی و تامین کالا این شرکت به واسطه ارتباطات گسترده خود با منابع تراز اول داخلی و خارجی، طیف وسیعی از تجهیزات و مواد مختلف را از شرکت های معتبر خارجی با برند های شناخته شده در کوتاه ترین زمان و با قیمت و شرایط رقابتی تامین نموده و افتخار دارد تا در زنجیره تامین مواد، تجهیزات و قطعات در کنار شرکت شما باشد.

خدمات بازرسی هوایی

شرکت فنی مهندسی فلات شرق پارثاوا (FSP Co.) اولین و مجهزترین شرکت ارائه دهنده خدمات تخصصی بازرسی و تصویر برداری هوایی در صنایع مختلف نظیر نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاهی و نیروگاهی می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن انواع پهپاد های عمود پرواز آماده ارائه خدمات تخصصی بازرسی چمشی و ترموگرافی از انواع تجهیزات صنعتی در نقاط مرتفع، دور از دسترس و محیط های خطرناک می باشد.

خدمات تحقیق و توسعه

دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت فنی و مهندسی فلات شرق پارثاوا (FSP Co.) با در اختیار داشتن نیروهای خلاق و جوان از میان فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های کشور در رشته های مهندسی شیمی، مکانیک، برق و الکترونیک، مواد و متالورژی می تواند پاسخگوی نیازهای فنی مهندسی شرکت های تولیدی و صنعتی باشد. ساخت قطعات، مهندسی معکوس، اندازه گیری و سایزینگ دقیق ، مدلسازی سه بعدی، تهیه نقشه های فنی، تهیه نقشه های ساخت، CAD/CAM/CAE، تحلیل داده ها و آنالیز اجزای محدود قطعات، ساخت نمونه پروتوتایپ به کمک فناوری چاپگرهای سه بعدی، تراشکاری CNC، ماشین کاری قطعات سبک و سنگین و طراحی و ساخت سازه های فلزی، خدماتی است که این شرکت ارائه می نماید.

خدمات تعمیرات و نگهداری

شرکت فنی مهندسی فلات شرق پارثاوا (FSP Co.) به پشتوانه کادری مجرب و کارآزموده، متشکل از مدیران و کارشناسان بازنشسته صنایع نیروگاهی آماده انجام تعمیرات اساسی و نیمه اساسی تجهیزات صنایع مختلف از جمله صنایع نیروگاهی، پالایشگاهی و سایر صنایع زیربنایی می باشد. علاوه بر این، مجموعه فنی شرکت توانمندی بررسی تجهیزات فرسوده و بازسازی کامل آن ها در محل کارفرما و یا تعمیرگاه مرکزی شرکت را دارا می باشد.

تجارب کاری شرکت

104
همکاران و کارفرمایان
48
پروژه های به اتمام رسیده
6
سرمایه گذاری های مشترک
97
پیشنهادات فنی مالی ارائه شده

Think Green

خدمتگزاران شما در شرکت فلات شرق (FSP Co.) از بدو تأسیس تاكنون سعی داشته‌اند كه به پشتوانه بررسی آگاهانه بستر فعالیت، ارزیابی ویژگی‌های زیست محیطی و خطراتی که آن را از جانب فعالیت های صنعتی تحدید می کند، گامی در مسیر رشد و آبادانی سرزمین عزیزمان بردارند. کارشناسان این شرکت با درك صحیح و مسئولانه نیازهای رو به افزایش صنعت كشور و شناسایی نیازهای به حق صنعتگران ارجمند در بهره برداری و بهینه سازی مصرف منابع اولیه و همچنین فرایندهای بهینه بازیافت، با خدمات جدید و به ‌روز مبنی بر شعار زمین پاک، زمینه‌ساز خدمت‌رسانی مناسب و درخور باشند. تفکر ما تفکری است که در آن زمین را همیشه سبز می خواهد و برای سلامت آن تلاش میکند.

We Work For You by Working With You

بازرگانی بین الملل
راهکارهای نوین به منظور دستیابی سریع و آسان به بازارهای بین المللی
تحقیق و توسعه
پوشش کاملا علمی پروژهای طراحی، ساخت، تولید، بومی سازی و بهینه سازی با جدید ترین روش های دنیا
تعمیر و نگهداری
انجام پروژه های نصب، تعمیر و نگهداری واحد های صنعتی
تولید انبوه
ارائه خدمات ساخت و منتاژ برای محصولات با گستره تولید از متریال ها و روش های تولیدی

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

900 30 388 - 051
info@fp-co.com

همکاران ما آماده ارائه انواع خدمات در طول ساعات کاری شرکت (شنبه الی پنج شنبه 8 الی 20) می باشند.

جهت دریافت کاتالوگ شرکت کلیک نمایید.

show